Viktoria Radim – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost 4:1 (3:1)

Utkání 24. kola I. třídy Středočeského kraje sk. C hráno dne 11. 5. 2024 v Radimi.

Branky: 19. Kůrka Aleš, 26. Chramosta David, 30. Rak Jakub, 74. Chramosta David – 38. Šťastný Pavel

Rozhodčí: Nepovím František. Diváků: 45. ŽK: 4:3 (za LNS/ZNS: Kotěra, Hotovec, P. Šťastný).

Sestava Zruče/Ledče: Kotěra (46. Pistorius), V. Hotovec, J. Vágner, Čermák, Sarangerel, Aye Theay Sa, Mičánek, Duspiva, Filip Pavelka, Pavel Šťastný, Novotný, Na střídání Šmejkal, Matěj Šťastný.

Komentář brankáře Tomáše Pistoriuse: „K utkání do Radimi jsme na rozdíl od zápasu se Suchdolem odjeli pouze se 13 hráči. Navíc bez velké části základní sestavy, ať už ze zdravotních nebo jiných důvodů. Do zápasu na těžkém terénu jsme tak vstupovali v improvizované sestavě. Začátek utkání se nám hrubě nepovedl a po nešťastném gólu z dálky a velkému zaváhání v obraně, jsme prohrávali ve 26. minutě už 2:0. Nedlouho poté přidali hosté třetí gól. Před poločasem za nás snižoval Pavel Šťastný. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem lépe. Bohužel ani tak se nám nepodařilo vstřelit kontaktní branku. V 74. minutě tak z protiútoku udeřili domácí a zápas se potom už jen dohrával. Je škoda, že po dobře sehraném zápase se Suchdolem v plné sestavě a se silnou lavičkou, odjedeme k dalšímu utkání v takovémto počtu. Opakovaně nás ale trápí velká marodka a také nezájem některých hráčů, kteří si radši najdou jinou zábavu, než aby odjeli s týmem na zápas.“