SK Český Brod – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost 17:2 (11:0)

Utkání 15. kola dorostenecké I. třídy Středočeského kraje, skupiny C, hráno dne 9. 6. 2024 v České Brodě.

Branky ZNS/LNS: 2 Čermák.

Rozhodčí: Starý Matyáš. Diváků: 12. Bez ŽK.

Sestava ZNS/LNS: Pistorius Tomáš – Dušek Josef, Vágner Jan [K], Hotovec Viktor, Hidi Martin Dávid, Aye Theay Sa, Novotný Filip, Čermák Petr, Jelínek Petr, Sarangerel Tergelsaikhan, Duspiva Jan. Střídali Bělina Jan a Tlach Jan.

Komentář trenéra Martina Večeři:K zápasu do Českého Brodu, jsme odcestovali bez mnoha hráčů. 5 omluvenek s chřipkou, 1 omluvenka s angínou a 1 se zápalem plic. Ještě v 6 ráno jsem měl obavy, že budeme muset utkání potupně kontumovat. Klukům co dorazili, musíme poděkovat dva odehráli zápas s horečkami. Bohužel s touto sestavou jsme nemohli soupeři konkurovat.“

Poslední zápas odehrají dorostenci v neděli 16. 6. 2024 ve Zruči proti Velkému Oseku. Začátek zápasu je v 10:00.