Pátá porážka dorostu v řadě – FK Viktorie Velký Osek – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost 4:1 (2:0)

Utkání 1. kola dorostenecké I. třídy Středočeského kraje sk. C hráno dne 17.11.2023.

Branky: 3. Novák Adam, 21. Hampl Šimon, 56. Meloun Vladimír, 66. Melichar Jakub (penalta) – 71. Viktor Hotovec.

Rozhodčí: Šmejkal Jiří. Diváků: 30. ŽK: 1:1 (za ZNS/LNS: V. Hotovec).

Sestava ZNS/LNS: Pistorius – Dušek, V. Hotovec, J. Vágner, Koten, Čermák, M. Ouřada, Hidi, Novotný, Duspiva, Adam. Hokejově střídající: Mičánek, Šmejkal, T. Sarangerel,  Kotěra, Vršťala.

Dorostenci dokončili černou sérii a popáté za sebou nebodovali. Dohrávka 1. kola soutěže byla posledním mistrovským utkáním ledečského fotbalového podzimu. Dorost Ledče a Zruče má podzimní část za sebou a v tabulce přezimuje na 11. místě.

Komentář trenéra Martina Večeři: „Zápas podtrhl naší špatnou formu. Od 3. minuty jsme prohrávali po nesmyslném faulu před vápnem. Tresný kop zakroutil do šibenice domácí hráč bravurně. Domácí byli po celý zápas lepším a zaslouženě vyhráli. Naši hráči v zápase vytvořili neskutečný počet chyb. Někdy jsem měl pocit, že snad hrají fotbal vyloženě poprvé a předvádíme parodii na fotbal. Nedokážu si to už ani vysvětlit. S Českým Brodem výborný výkon a o týden později takový propadák.“