Těsné vítězství v přípravném derby – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – FK Bohemia Světlá nad Sázavou 4:3 (2:2)

Přátelské utkání hráno dne 19.3.2021 v Chotěboři (umělá tráva).

Branky Ledče: Havel, Vodička, Smejkal, vlastní gól.

Sestava FK Ledeč: T. Bezděk (55. E. Císař) – M. Havel, T. Žemlička, L. Vodička, J. Karel (46. F. Gramer) – M. Toula, P. Herčík, S. Bezděk (60. L. Radil), V. Horký (46. Smejkal) – J. Fišer, J. Stehno (60. J. Vágner).

Komentář trenéra Pavla Storože: „Jako první zahrozili v 11. minutě světelští, jejich střela po zemi však skončila těsně vedle levé tyče. Vedení jsme se ujali v 18. minutě ukázkovou hlavičkou Havla po standardní situaci. Ve 20. minutě nezužitkoval samostatný nájezd světelský Štros. Srovnáno bylo po půlhodině hry po rychlém zaběhnutí za naši obranu a pár minut nato jsme dokonce prohrávali 2:1. Avšak reakce přišla záhy – z přímého kopu se trefil Vodička. Po skvělé kombinaci S. Bezděka a J. Stehna jsme šli do vedení ve 49. minutě, to když zkušeně zakončoval Smejkal. O šest minut déle jsme již vedli 4:2 (vlastní gól). Světelskému celku se ještě podařilo snížit na 4:3, což je také konečný výsledek utkání. To bezesporu splnilo fakt, že jde stále o posázavské derby, byť hrají celky odlišné soutěže.“