TJ Slovan Kamenice nad Lipou – FK Kovofiniš Ledeč n.S. „A“ 4:1 (1:1)

Hráno v sobotu 5.3.2022 v Kamenici n. L. na umělé trávě.

Sestava Ledče: T. Bezděk (45. Erik Císař) – P.Pešek, Gramer, Karel, Žemlička – Havel, Vodička, Toula, M. Vágner, Bačkovský – M. Trpišovský.

Branka Ledče: Trpišovský

Ledeč nastoupila do zápasu po dvouměsíční především fyzické přípravě, a tak se jednalo o v podstatě první herní kontakt hráčů s míčem.

V 1. poločase se hrál vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách, jen ledečský Trpišovský šel 2x sám na domácího gólmana. Domácí vedli 1:0, hosté vyrovnali v 31. minutě, když se po standardce trefil Trpišovský.

Do 2. půle domácí vlétli jako uragán a chyby hostující obrany potrestali dvěma brejky do 50.minuty hned třemi brankami, kterými v podstatě rozhodli o osudu zápasu. Hra byla nadále vyrovnaná, ledečští však nedali ani jednu ze svých čtyř „tutovek“.

Fotogalerie z utkání je k prohlédnutí zde.

Videonahrávka celého utkání k vidění na zbrusu novém YOU TUBE kanálu FK Ledeč.