Totální debakl dorostu – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost – TJ Slavoj Třešť 1:9 (1:3)

Utkání dorostenecké I. třídy kraje Vysočina hráno dne 28.5.2022.

STŘELCI: 6. Tselych Petr – 14. Krafka Kurt, 34. Krafka Kurt, 45. Červený Jaroslav, 54. Červený Jaroslav, 55. Komín Jakub, 64. Němeček Jakub, 76. Němeček Jakub, 82. Němeček Jakub, 89. Němeček Jakub

Diváků: 30. Rozhodčí: Bouda Josef. Bez ŽK. ČK: 10. Smejkal Marian (LNS)

Sestava Ledče: Berka Jan – Bělohradský Ondřej, Smejkal Marian 10, Hotovec Viktor, Ouřada Jonáš (54. Pyš Samuel), Stehno Martin (46. Ouřada Matyáš), Holoubek Jan, Stehno Jonáš [K] (59. Jindra Tomáš), Vágner Jan, Horký Vít (68. Berka Matěj), Tselych Petr (59. Rajdl Martin).

Na tento zápas musí chtít ledečští mladíci rychle zapomenout. Hráli sice od 10. minuty oslabeni o vyloučeného M. Smejkala, přesto je nutno konstatovat, že dostat doma od 6. týmu tabulky málem desítku je velkou ostudou. Družstvo Třeště na jaře nijak extra soupeře neválcovalo. Po tomto zápase je již jasné, že Ledeč skončí na 7. místě tabulky, lepší ani horší již být nemůže. Hraje se ale pro čest, pro radost z vítězství, za Ledeč. Zastavit sérii porážek se chlapci musí pokusit v předposledním kole s kombinovaným týmem Mírovky/České Bělé, hraje se 4.6.2022 od 10:00 na hřišti v Pohledu u HB.