Po první výhře z venku přišla první domácí prohra – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ – TJ Sokol Herálec 2:6 (1:3)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 28. 5. 2022 v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 42. Jindra Tomáš, 62. Martinek Ondřej – 2. Pátek Josef, 10. Pátek Josef, 12. Vašák Vladimír, 61. Stoličný Martin, 72. Prokop Tomáš (pen.), 89. Dvořák Michal

Diváků: 40. Rozhodčí: Neuvirth Jakub. ŽK: 5:2 (za LNS: Prchal, Hauser, J. Stehno, J. Vágner, Vladyka)

Sestava Béčka: Pasa Ivan – Prchal Daniel [K] 45, Janovec Martin, Hauser Lukáš, Stehno Jonáš (76. Steidler Petr), Hotovec Viktor (46. Vladyka Jan), Vágner Jan, Popek David, Jindra Tomáš, Slavětínský Jiří (61. Holoubek Jakub), Martinek Ondřej.

Sestava domácích byla opět prošpikovaná pěti dorostenci. Zkušený Herálec nahání v boji o postup do I. B třídy Českou Bělou a v Ledči neponechal nic náhodě. Za 12. minut to bylo 0:3, potom se brankostroj zastavil a domácí stihli do poločasu snížit dorostencem Jindrou, pro kterého se jednalo o první branku za Ledeč v kategorii dospělých. Ve druhé půli hosté svůj náskok ještě navýšili a stejně jako tu první ji vyhráli 3:1. Béčko poprvé v jarní části utrpělo porážku na domácím hřišti.  Ledečská rezerva je v tabulce  na 7. místě a v předposledním kole ho čeká derby v Kožlí. Hraje se v neděli 5.6.2022 od 16:30.