Třetí porážka v řadě – TJ Sokol Golčův Jeníkov – Kovofiniš Ledeč n. S. B 3:1 (1:1)

Utkání 13. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hrán dne 29.10.2023 v Ledči n. S.

Branky: 33. Pospíšil Martin, 70. Šulc Stanislav, 76. Tlapák Adam – 2. Gramer Filip.

Rozhodčí: Vojtíšek Radek – Havránek Josef, Gruber David. Diváků: 90. ŽK: 1:1 (za LNS: M. Trpišovský).

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Pajer Martin, Lanc Zdeněk, Brož Pavel, Gramer Filip, Holoubek Jan, Jindra Tomáš, Trpišovský Martin (83. Vladyka Jan).

Do zápasu v Jeníkově vstoupil naše rezerva skvěle a od 2. minuty vedla brankou Filipa Gramera. Béčko prohrálo potřetí  v řadě a po výborném startu do sezóny klesá tabulkou dolů. Před posledním podzimním zápasem je páté a pád může zastavit doma proti Starému Ransku, které je v tabulce poslední. Hraje se v sobotu 4.11.2023 od 14:00 v Ledči.