V Pejru byli bez šance – FK Maraton Pelhřimov – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 4:0 (3:0)

Utkání 3. kola krajského přeboru mužů kraje Vysočina hráno dne 21.8.2022 v Pelhřimově.

STŘELCI: 3. Fialka Jan, 20. Vopálenský Lukáš, 37. Mazač Tomáš, 47. Fialka Jan
Diváků: 140. Rozhodčí: Svoboda Patrik – Beneš Jiří, Kůrka Jaroslav. ŽK: 1:1 (za LNS: Toula Martin).

Sestava Ledče: Bezděk Tomáš – Gramer Filip [K], Karel Jaroslav, Radil Filip (61. Stehno Martin), Vodička Lukáš, Toula Martin, Žemlička Tomáš, Havel Michal, Píška Matěj (46. Martínek Ondřej), Stehno Jonáš (46. Horký Vít), Vágner Matěj.

Ledeč přijela do Pelhřimova nabuzena po slibném vstupu do soutěže, naopak domácí potřebovali vítězství jak sůl. Bohužel podle toho utkání vypadalo. Jarních 6 gólů za poločas sice Ledeč nedostala, ale protože ani žádný nevstřelila, odvezla si do Ledče ranec. V příštím kole bude šance na reparát, 9. Ledeč přivítá 14. Dukovany. Nováček je zatím bez bodu a pokud chtějí mít Kováci na jaře klid bez záchranářských starostí, musí v takovýchto zápasech získávat body. Hraje se v neděli 28.8. od 16:30 v Ledči.

Komentář k zápasu od trenéra Pavla Storože: „Do utkání jsme vstoupili extrémně chladně a již po pár minutách inkasovali. Chyběl nám drajf, chuť porvat se o výsledek tak bylo jen otázkou času, kdy běhavý soupeř (který po nepodařeném začátku sezony již doma bodovat zkrátka musel) svůj náskok navýší. Opět se hrála otevřená partie, avšak tentokrát jsme byli stínem toho týmu, který na jaře obrátil kormidlo k záchraně, absolvoval slušnou přípravu, bodoval v Nové Vsi u NMNM a vytvořil si mraky brankových příležitostí v utkání s Náměští minulý víkend. Nebýt Bezděka v bráně, mohlo být skóre i vyšší. V poli se snažil držet prapor pouze Toula.“

Referát z utkání najdete na webu Fotbal u nás