Žáci zahájili jaro remízou – SK Přibyslav – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B st. žáci 2:2 (0:0)

Utkání 15. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska, kategorie starších žáků, hráno dne 14. 4. 2024 v Přibyslavi.

Branky: 31. Dejmal Libor, 38. Janák Vojtěch (vlastní) – 11. Chládek Lukáš, 41. Pavelka Filip.

Rozhodčí: Petr Lukáš. Diváků: 14. Bez ŽK.

Sestava Ledče: Dudek Jakub – Černý Jakub, Chládek Lukáš, Janák Vojtěch, Pavelka Filip [K], Průša David, Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Štastný Matěj, Pospíšil Václav. Náhradníci: Vrána Matyáš, Dudek Dominik, Hanousek Dominik, Mikeš Filip, Novotný Vratislav, Pyš Oliver.

Starší žáci Ledče vstoupili jako poslední z ledečských týmů do jarních mistrovských zápasů. Na hřišti Přibyslavi jim bod za remízu zachránil nejlepší střelec soutěže Pavelka. Protože ale vedoucí Mírovka vyhrála, vede tabulku před Ledčí o 3 body.

Příští zápas sehrají starší žáci doma proti kombinovanému týmu Vísky/Chotěboře. Hraje se v sobotu 20. 4. 2024 od 10:00 v Ledči.