Zbývá už jen poslední pokus… – SK Přibyslav/Keřkov – FK Kovofiniš Ledeč n. S. dorost 3:0

Utkání 17. kola dorostenecké I. třídy kraje Vysočina, sk. A hráno dne 27.5.2023 v Přibyslavi.

STŘELCI: 49. Daniška Luboš, 50. Daniška Luboš, 61. Novotný Vojtěch.

Diváků: 30. Rozhodčí: Krejčů David. ŽK: 1:2 (za LNS: Hotovec Viktor, Ouřada Jonáš).

Sestava Ledče: Pyš Samuel – Holoubek Jan [K], Hotovec Viktor, Brož Pavel, Ouřada Jonáš, Bělohradský Ondřej, Horký Vít, Vágner Jan (56. Podrázský Zdeněk), Sarangerel Tergelsaikhan, Ouřada Matyáš, Hart Matěj.

Dorost Kovofiniše nestačil ani na soupeře z druhého konce našeho okresu a po bezbrankovém poločase dvakrát rychle inkasoval a síla na zvrat a body už nebyla.  Poslední pokus vyhrát jarní mistrovský zápas bude mít náš dorost v sobotu 3.6.2023 od 10:00 v Ledči proti kombinovanému týmu Golčůva Jeníkova a Třemošnice. Tímto zápasem se zároveň rozloučí mistrovskou sezonou a ledečskými diváky.