Mladší žáci na úvod sezony zvítězili – TJ Leština u Světlé n. S. – FK Kovofiniš Ledeč n. S. mladší žáci 3:5 (3:2)

Naši mladší žáci si 1.9.2022 dopoledne ve škole odbyli první školní den a odpoledne si zajeli k zápasu 1. kola okresního přeboru do Leštiny.

Soupeř první půlku vyhrál, ale v druhém poločase již ledečský gólman nepustil za svá záda ani gól a hostující hráči zápas otočili. Zápas rozhodl dvěma brankami mladší z bratrů Pyšů, jehož starší sourozenec Samuel dává góly za dorost.

STŘELCI: 1. Hypeš David, 13. Zelený Filip, 20. Hypeš David – 5. Šimek Marek, 16. Pospíšil Václav, 36. Šimek Marek, 41. Pyš Oliver, 66. Pyš Oliver.

Sestava Ledče: Černý Jakub – Caska František [K], Chládek Lukáš, Kavka Matěj, Pospíšil Václav, Průša David, Pyš Oliver Rajdl Jan, Souček Jiří, Šimek Marek, Vrána Matyáš, Novotný Vratislav.

Příští zápas hrají naši žáci proti družstvu Věže. Hraje se v úterý 6.9. od 17:00 v Ledči.