100 gólů Béčka – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B – FK Česká Bělá 9:1 (3:0)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 11. 5. 2024 v Ledči.

Branky: 27. Stehno Jonáš, 34. Martinek Ondřej, 37. Martinek Ondřej, 48. Martinek Ondřej, 49. Šťastný Pavel, 53. Martinek Ondřej, 55. Šťastný Pavel, 73. Šťastný Pavel, 81. Šťastný Pavel – 68. Doležal Adam.

Rozhodčí: Baloun Daniel – Petr Lukáš. Diváků: 69. ŽK: 1:1 (za LNS: M. Janovec).

Sestava Béčka: Březina David – Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Janovec Martin, Hauser Lukáš, Voplakal Jiří (46. Vladyka Jan), Pajer Martin, Vágner Jan (56. Bělohradský Ondřej, Stehno Jonáš (46. Šťastný Pavel), Martinek Ondřej (71. Brož Pavel), Trpišovský Martin.

Béčko dosáhlo v zápase proti České Bělé počtu 100 vstřelených gólů v jedné mistrovské sezóně a jde bezesporu o historický rekord v historii ledečského B týmu. A to ještě Béčko sehraje 5 utkání… Na téměř dvouciferné výhře měli lví podíl dva čtyřgóloví střelci – Pavel Šťastný a Ondřej Martinek. Druhý jmenovaný má aktuálně na svém kontě 33 gólů, vede tabulku střelců okresního přeboru a pokud mu střelecké tempo vydrží, zamíří k metě 40 gólů za sezonu. To by v dospělých kategoriích v ledečském fotbale také nemělo obdoby.

Průběžnou třetí pozici bude Béčko hájit v domácím zápase s vedoucím týmem přeboru z Herálce. Hraje se v neděli 19. 5. od 16:30.