Dorost doma potřetí za sebou nevyhrál – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč n. S. dorost – Viktoria Radim 1:3 (0:2)

Utkání  dorostenecké I. třídy Středočeského kraje, sk. C hráno 15.10.2023 ve Zruči.

Branky: 64. Šimon Petr (vlastní) – 9. Kubička Lukáš, 38. Sýkora Michal, 77. Petrák Ondřej.

Rozhodčí: Písařík Michal. Diváků: 40. ŽK: 2:3 (za ZNS/LNS J. Vágner, Aye Theay Sa).

Sestava Ledeč/Zruč: Kotěra – Dušek, Jan Vágner, Matyáš Ouřada, Šmejkal, Koten, Aye Theay Sa, Hidi, Duspiva, Mičánek, Adam. Hokejově střídali: Sarangerel Tergelsaikhan, Sechovec, Streckel.

Komentář trenéra Martina Večeřy: „Do zápasu jsme šli bez mnoha zraněných nebo nemocných hráčů. Bohužel na kvalitě naší hry to bylo znát. Celkově jsem ale spokojený, jak se s tím kluci poprali. Dát dohromady sestavu nebylo jednoduché, jelikož chyběla hned šestice hráčů. V utkání jsme měli 5 výborných příležitostí, jak vstřelit branku bohužel jsme je nevyužili. Soupeř nebyl lepší ale šťastnější. Jsem přesvědčený, že pokud bychom byli v plné sestavě výsledek by byl lepší. Takto jsme doma podlehli 1:3. Klukům se nedala upřít bojovnost, ale kvalita hry 1 na 1 občas pokulhávala a v tom jsme ztráceli asi nejvíc.“

Příští zápas hraje dorost Zruče/Ledče na hřišti týmu FK Litol mládež, z.s. Hraje se v sobotu 21.10.2023 od 10:00.