Béčko v souboji o čelo tabulky vyhořelo – TJ Sokol Herálec – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B 7:2 (2:1)

Utkání 11. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 15.10.2023 v Herálci (HB).

Branky: 19. Žatečka Jakub, 31. Král Ondřej, 57. Moravec Lukáš, 67. Moravec Lukáš, 83. Prokop Jakub, 85. Král Ondřej, 90. Moravec Lukáš – 44. Trpišovský Martin, 77. Martinek Ondřej.

Rozhodčí: Beránek Jiří – Gruber David, Stránský Vojtěch. Diváků: 60. ŽK: 1:2 (M. Smejkal, M. Janovec).

Sestava Béčka: 29 B Březina David – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Janovec Martin, Šenk Vladimír, Pajer Martin, Brož Pavel (73. Vladyka Jan), Gramer Filip, Martinek Ondřej, Trpišovský Martin.

Béčko odjelo do Herálce k souboji o první místo v tabulce pouze s jedním hráčem na střídačce, a to hrajícím trenérem Vladykou. Naději na body drželi ledečští ještě deset minut po přestávce. Domácí ale v dalších deseti minutách zvýšili na 4:1 a bylo po nadějích. Ondřej Martínek sice snížil svou 13. letošní brankou na 4:2, ovšem v samém závěru Sokolové ještě přidali Ledči na cestu domů tři banány a v souboji prvních dvou celků tabulky se tak zrodil nečekaný debakl 7:2.

Béčko kleslo na 3. místo tabulky a napravovat dojem bude v příštím domácím zápase. Ten hraje v neděli 22.10.2023 v Ledči proti čtvrté Havlíčkově Borové, která má stejně jako Béčko 22 bodů. Výkop utkání je ve 14:30.