Áčko zakončilo sezónu první bezbrankovou remízou – FK Kovofiniš Ledeč „A“ – SK Přibyslav 0:0

Utkání 26. kola krajského přeboru kraje Vysočina hráno dne 12.6.2022 v Ledči nad Sázavou.

Diváků: 135. Rozhodčí: Soukupová Věra – Beneš Jiří, Kubeš Petr. Delegát: Svoboda Jan. ŽK: 1:3 (za LNS Chlubna Martin).

Sestava Ledče: Bezděk Tomáš – Karel Jaroslav, Havel Michal, Žemlička Tomáš (72. Bezděk Sedrik), Stehno Jonáš (46. Horký Vít), Toula Martin, Vágner Matěj, Vodička Lukáš, Chlubna Martin (81. Turek Martin), Bačkovský Jakub [K] (87. Petřík Jiří), Martinek Ondřej (46. Gramer Jakub).

Ledečské Áčko zakončilo sezónu první bezbrankovou remízou v sezóně 2021/2022. Stalo se tak paradoxně v zápase, kdy oběma týmům již o nic nešlo. Pod dohledem rozhodčí ženského pohlaví si zahráli všichni střídající hráči včetně asistenta trenéra Jirky Petříka. Ledeč tak obsadila v tabulce přeboru 11. místo.

Komentář k zápasu od trenéra Pavla Storože: „Do posledního utkání jsme nastoupili se snahou rozloučit se před domácím publikem vítězstvím a odměnit ho tak za podporu, kterou nám v nepříliš podařené sezoně projevovalo. Tento záměr, jak se ukázalo, ovšem zhatilo několik našich zranění a také únava některých hráčů. Již tréninky toto naznačovaly a utkání nebylo, dle mého názoru, příliš pohledné. Přesto šancí na obou stranách bylo dost. Tu naši největší neproměnil Ondra Martinek. Mám dojem, že jsme s ohledem na domácí prostředí poslední minuty přece jenom prahli po vítězství více, tentokrát však marně.“

Fotografie našeho ˇA“ týmu po posledním zápase sezóny:

V nejbližších týdnech přineseme na tomto webu hodnocení celé sezóny.