Béčko těsné vedení neudrželo – FK Kovofiniš Ledeč n. S. „B“ – SK Kožlí 1:1 (1:0)

Utkání 14. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 7.11.2022 v Ledči.

STŘELCI: 6. Vágner Matěj – 85. Pešek Lukáš.

Diváků: 120. Rozhodčí: Dočkal Lukáš – Cakl Martin, Petr Lukáš. ŽK: 3:4 (za LNS: Janovec, Stehno Jonáš, Píška Matěj).

Sestava Béčka: Císař Erik – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K], Smejkal Marian, Janovec Martin, Pajer Martin (80. Vladyka Jan), Stehno Jonáš, Vágner Matěj (46. Píška Matěj),  Jindra Tomáš (46.Vágner Jan), Trpišovský Martin, Martinek Ondřej.

Béčko odehrálo zápas se zkušeností v obraně a v útoku, za to s velmi mladou zálohou. Nad výrazně zkušenějším soupeřem vedlo již od 6. minuty, když se trefil Matěj Vágner. Hosté byli za svou snahu odměněni až v 85. minutě, když míč po přímém kopu Peška svištěl těsně nad trávníkem do náruče dobře postaveného a připraveného gólmana Císaře, ale k úžasu všech přítomných skončil nakonec v domácí brance. Béčko zahájilo jaro podzimní remízou a další jarní kolo sehraje opravdu až v jarních měsících. V tabulce naše rezerva přezimuje na 8. místě, což je po slibném startu do sezóny určité zklamání.

Záznam z celého utkání lze zhlédnout zde.