Důležité body vystřelil Fišer – FC Velké Meziříčí – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou A 0:1 (0:1)

Utkání 11. kola krajského přeboru Vysočiny hráno dne 15.10.2023 ve Velkém Meziříčí.

Branky: 16. Fišer Jaroslav.

Rozhodčí: Žaloudek Marek – Fabeš Roman, Hána Samuel. Delegát: Bajer Josef. Diváků: 57. ŽK: 2:2 (za LNS: J. Karel, J. Fišer).

Sestava FKLNS: T. Bezděk – P. Herčík, L. Vodička, V. Kučírek, T. Žemlička, S. Bezděk (38. J. Gramer), O. Piskač, J. Karel, M. Vágner (88. M. Havel), M. Toula, J. Fišer (74. J. Stehno).

Áčko čtvrtý zápas za sebou neprohrálo a z posledních dvou venkovních utkání má plný počet 6 bodů. O bodovém importu z Velkého Meziříčí rozhodla jediná branka, kterou vstřelil v 16. minutě Jaroslav Fišer a který je tak zatím nejlepším podzimním střelcem Ledče se třemi góly na kontě. Ledečský útočník bude mít snad možnost vylepšit svou brankovou bilanci v příštím domácím utkání Áčka, které Kovofiniš sehraje proti vedoucímu týmu tabulky z Okříšek. Ty vyhrály všech šest posledních zápasů, ze kterých mají skóre 17:3. V sobotu 21.10.2023 od 14:30 nečeká v tabulce desáté kováky lehká práce, ale když dají do hry srdce, mají naději na body.

Hodnocení trenéra Martina Turka: „Dnes jsme odehráli asi zatím nejlepší zápas podzimu. Byli jsme ve všech aspektech lepším týmem a naše vítězství bylo zcela zasloužené. Jsem moc se rád, že zápas rozhodl právě Jarda Fišer. Za svoji obětavost a práci pro tým, nejen v tomto zápase, si gól zasloužil. Bohužel musel nuceně střídat pro poranění hlavy. Věřím, že to nebude vážné a zase nám brzy pomůže na hřišti.“

Komentář na stránkách soupeře zde.