Dorost doma prohrál – TJ Jiskra Zruč/TJ Kovofiniš Ledeč – Pečky 1:4 (0:1)

Utkání 18. kola 1. A třídy dorostu sk. C, Středočeský kraj.

Střelci: 3. Božík Miroslav – 13. Kozák Vojtěch, 46. Arazim Matěj, 56. Zajíc Jakub, 82. Ort Vojtěch.

Rozhodčí: Babák Jan. Diváků: 42. Bez ŽK.

Sestava Zruč/Ledeč: Kotěra (Pistorius) – Dušek, J. Vágner, V. Hotovec, Aye Theay Sa, S. Pyš, Koten, Hidi, Čermák, Adam, Božík. Hokejově střídali: Novotný, Mičánek, T. Sarangerel, Šmejkal, Duspiva.

Dorostenci Ledče a Zruče podlehli čtvrtému týmu tabulky, ale rozhodně nepodali špatný výkon. Zruč Ledeč je na 11. místě tabulky a v příštím kole jeden na hřiště druhého týmu tabulky z Kutné Hory. Hraje se 6. 4. 2024 od 9:30.

Komentář trenéra Martina Večeři: „Výsledek pro nás až moc krutý. V prvním poločase byl soupeř o něco lepší, nechali jsme mu dost prostoru, hlavně ve středu hřiště. Naše hra postrádala, až na výborně hrajícího Hidiho agresivitu v napadání. Ale i tak jsme si vytvořili šance, největší spálil po samostatném úniku Adam. Poté jsme měli ještě dobře zahraný roh, ale asi jsme čekali, že poskakující volný míč si soupeř uklidí do vlastní brány sám. V poločasové pauze jsme si řekli, že musíme být agresivní. Soupeř hned ve 46. minutě udělal chybu a tu jsme dokázali potrestat Božíkem. Vstřelená branka nás nakopla. Byli jsme lepším týmem bohužel v 56. minutě špatnou rozehrou Duška jsme byli potrestáni. Poté jsme se hnali za vyrovnáním a vytvořili si slibné příležitosti bohužel bez vstřelené branky. Soupeř udeřil znovu po dvou brejcích v závěru utkání. Bohužel fotbal jsme nehráli špatný, ale body nám to dnes nepřineslo.“