Dorost potrápil favorita – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč dorost – Český Brod 1:2 (1:1)

Utkání 2. kola dorostenecké 1. třídy středočeského kraje.

Branky: 11. Hotovec Viktor – 42. Soukup Viktor, 83. Blecha Filip.

Sestava Zruč/Ledeč: Pistorius – Dušek, V. Hotovec, J. Vágner, Koten, Čermák, Aye Theay Sa, Hidi, M. Ouřada, Duspiva, Adam. Hokejově střídající: Mičánek, Sarangerel Tergelsaikhan, Šmejkal, Kotěra.

Rozhodčí: Pipek Šimon. Diváků: 50. ŽK: 2:5 (za LNS/Zruč: M. Ouřada, Adam).

Dorostenci jsou jediným týmem FK Ledeč, který ještě hraje mistrovské zápasy. Minulý víkend podali chlapci ze Zruče a Ledče srdnatý výkon proti jasně vedoucímu týmu soutěže. Na body bohužel nedosáhli, ale snad se jim to podaří v posledním zápase podzimu tento sváteční pátek ve Velkém Oseku. Hraje se od 11:00.

Komentář trenéra Martina Večeřy: „Na zápas s Českým Brodem jsme se celý týden pečlivě připravovali. Hlavně co se týče obranné fáze. Museli jsme se opět obejít bez mnoha hráčů, kteří byli buď zraněni, nebo nemocní. Chtěli jsme lídra potrápit a to se nám povedlo. Dostali jsme se do vedení 1:0 a soupeř tím byl zaskočený. Náš výkon byl v prvním poločase výborný. Nechybělo moc a první poločas jsme i mohli vyhrát bohužel v závěru jsme inkasovali na 1:1. Druhý poločas byl Český Brod lepším týmem a hodně nás tlačil. I když kluci makali srdcem a podržel nás Pistorius, který velice dobře zachytal. Tak k zisku alespoň bodu to bohužel nevyšlo, v 84. minutě jsme inkasovali podruhé. V závěru zapasu, jsme se snažili ještě vyrovnat, ale to se nám nepovedlo. S výsledkem i výkonem celého týmu jsem spokojen, kluci splnili to co jsme si řekli. Musíme se od toho odrazit a pracovat na zlepšení našich výkonů dál.“