FC Chotěboř – FK Kovofiniš Ledeč n. S. A 1:1 (0:0)

Utkání 23. kola krajského přeboru Vysočiny hráno dne 12. 5. 2024 v Chotěboři.

Branky: 97. Martin Somerauer – 87. Lukáš Vodička.

Rozhodčí: Beneš Tomáš – Šrámek Zdeněk, Šetek Jiří. Delegát: Vaněk Luboš. Diváků: 200.

Sestava FK Ledeč: Bezděk Tomáš – Kučírek Vladimír, Žemlička Tomáš (78. Šťastný Pavel), Karel Jaroslav, Brož Pavel, Píška Matěj, Vodička Lukáš [K], Vágner Matěj, Toula Martin, Herčík Pavel (54. Gramer Filip), Stehno Jonáš (66. Štros Josef).

Komentář trenéra Martina Turka: V utkání s lídrem tabulky jsme podali slušný výkon. Strategie, se kterou jsme do zápasu šli nám vycházela. Bohužel mám pocit že po vstřelení vedoucí branky, jsme do konce utkání hráli trochu do kopce. Vyrovnávací gól jsme dostali v čase 96:35 přitom hlavní rozhodčí nastavil 4 minuty a v průběhu nastavení ani jedno mužstvo nestřídalo. Kluci ale zaslouží pochvalu za to jak zápas odehráli.

Bohatá fotogalerie z utkání je shlédnutí zde.

V příštím kole nastoupí Ledeč A doma proti týmu Velkého Meziříčí B. Hraje se v sobotu 18. 5. 2024 od 16:30.