Oslabený dorost si přivezl šestku – FK Litol – Jiskra Zruč/Kovofiniš Ledeč n. S. dorost 6:2 (4:1)

Utkání I. třídy dorostu, Středočeského kraje, skupina C, hráno dne 21.10.2023 v Litoli.

Branky: 13. Fárka Filip, 15. Řehák Jakub, 29. Pitra Petro, 45. Pitra Petro, 53. Koten Pavel (vlastní), 59. Rozlivek Leoš – 13. Novotný Filip, 79. Čermák Petr.

Rozhodčí: Nehasil Karel. Diváků: 40. ŽK: 2:1 (za ZNS/LNS: V. Hotovec).

Sestava Zruč/Ledeč: Kotěra – Dušek, J. Vágner, V. Hotovec, Koten, Čermák, Aye Theay Sa, M. Ouřada, T. Sarangerel, Novotný, Hidi. Hokejové střídání: Duspiva, Mičánek, Šmejkal.

Komentář trenéra Martina Večeři: „V dalším venkovním zápase, nás čekala Litol. Bohužel od poloviny podzimní části nás postihla velká marodka, hned 7 hráčů bylo pro tento zápas mimo hru. Na našich výkonech je to bohužel znát, jelikož musíme hru stavět i na ročníkách 2008 a mladších. Litol byla lepším týmem po celý zápas a zaslouženě vyhrála. Naše hra postrádala kvalitu, balon nám odskakoval a ve hře 1 na 1 jsme byli málo aktivní. Dobrý výkon podal snad jen Kotěra, který ještě chytil 3 stoprocentní šance domácích. V dalším domácím zápase, se pokusíme získat nějaké ty bodíky, kdy hostíme Radošovice/Pacov.“

Ano, další domácí mistrovské utkání letošního roku sehraje Zruč/Ledeč proti týmu z obce nedaleko od Říčan. Hraje se v neděli 29.10.2023 od 10:00.