První domácí porážka v sezoně – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B – TJ Sokol Havlíčkova Borová 1:2 (1:1)

Utkání 12. kola okresního přeboru hráno dne 22.10.2023 v Ledči nad Sázavou.

Branky: 31. Burian Jan (vlastní) – 40. Kučera Patrik, 60. Provazník Roman.

Rozhodčí: Novák Vojtěch – Cakl Martin, Černý Vít.  Diváků: 47. ŽK: 3:1 (F. Radil, M. Janovec, J. Vladyka).

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Havel Michal, Gramer Filip (46. Horký Vít), Janovec Martin, Smejkal Marian, Jindra Tomáš (60. Brož Pavel), Pajer Martin (78. Vladyka Jan), Martinek Ondřej [K] (60. Holoubek Jan),Radil Filip, Stehno Jonáš (53. Trpišovský Martin).

Béčko poprvé v letošní sezoně doma prohrálo a nebýt vlastního gólu hostí, ani by neskórovalo. Poločas skončil sice smírně, ale o bodovém importů tří bodů do rodiště Karla Havlíčka rozhodl v 60. minutě jedenačtyřicetiletý matador Roman Provazník (dříve Chotěboř a Havlíčkův Brod). Domácí již nedokázali vyrovnat a propadli se na 4. místo tabulky.

V příštím kole jede Ledeč B na hřiště třetího Golčova Jeníkova a v případě vítězství jej může na bronzové příčce. Poslední venkovní utkání Béčka v roce 2023 se hraje v neděli 29.10. od 14:30.