Poprvé na jaře doma bez tří bodů – FK Kovofiniš Ledeč n. S. B – TJ Dlouhá Ves 5:5 (2:1)

Utkání 23. kola okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 20.5. v Ledči nad Sázavou.

STŘELCI: 18. Prchal Daniel, 24. Trpišovský Martin, 72. Smejkal Marian, 54. Šenk Vladimír, 64. Trpišovský Martin – 36. Lukačina Josef, 61. Neubauer Luboš, 52. Lukačina Josef, 87. Lukačina Josef, 56. Neubauer Jan.

Diváků: 35. Rozhodčí: Novák Vojtěch – Panský Šimon, Cakl Martin. ŽK: 2:0 (J. Vladyka, M. Trpišovský).

Sestava Béčka: Březina David – Hauser Lukáš, Prchal Daniel [K], Smejkal Marian (79. Holoubek Jan), Vladyka Jan, Jindra Tomáš (60. Petřík Jiří), Šenk Vladimír, Pajer Martin (79. Pyš Samuel),  Horký Vít, Martinek Ondřej, Trpišovský Martin.

Do sestavy Béčka se vrátil po dvouzápasové odmlce kapitán Prchal a právě on poslal v 18. minutě domácí do vedení. Trpišovský skóroval třetí zápas v řadě a Béčko v první polovině poločasu vedlo 2:0. Do poločasu se připomněl hostující Lukačina snížil na 2:1. Tentýž hráč srovnal v 52. minutě na 2:2. Domácím vrátil vedení sváteční střelec Šenk a Béčko vedlo 3:2. Hosté ale zareagovali rychle a díky brance Neubauera to to bylo zase nerozhodně 3:3. Přestřelka u řeky Sázavy pokračovala a poprvé v zápase šli do vedení hosté, když se v 61. minutě trefil opět Neubauer 3:4. To se ovšem nelíbilo domácímu útočníkovi Trpišovskému a o 3 minuty později srovnal na 4:4. Vedení vrátil domácím zpátky předstoper Smejkal 5:4. Když už se zdálo. že to budou další 3 body pro Béčko v domácím prostředí, dovršil sedmatřicetiletý kanonýr Lukačina hattrick a tak se obě mužstva rozešla po smírně po hokejovém výsledku, protože prodloužení ani penalty se nekonaly.

O víkendu hraje Béčko v Přibyslavi s místním Béčkem. Hraje se v  neděli 28.5. od 16:30.