První jarní utkání dorostu na jedničku

SK Krakovany – Jiskra Zruč nad Sázavou/Ledeč nad Sázavou 0:5 (0:4)

Branky Jiskry: 20. Duspiva, 23. Božík, 25. Božík, 36. Adam, 84. Čermák. Rozhodčí: Antonín Žídek. ŽK: 1:0. Poločas: 0:4.

Sestava Jiskry: Pistorius – Koten, Vágner, Hotovec, Dušek – Taso Aye, Čermák, Hidi, Duspiva – Adam, Božík. Na střídání: Mičánek, Šmejkal, Novotný, Sarangerel. Trenér: Martin Večeřa.

Martin Večeřa, trenér: K zápasu do Krakovan jsme odjížděli jako papírový favorit. Tuto roli jsme potvrdili hned v prvním poločase čtyřmi vstřelenými brankami. Obrana až na jednu chybičku pracovala výborně a dokráčeli jsme si pro tři povinné body. Od 45. minuty se zápas jen dohrával. Hra upadla spíše do kvalit okresního přeboru než 1. A třídy. My jsme ve druhé půli mohli protočit nějaké posty a dát všem klukům dostatečnou porci minut, aby si zahráli. Druhý náš jarní zápas bude o poznání těžší a my se na něj musíme více koncentrovat.