„Houpačkové“ jaro ledečského Béčka – TJ Dlouhá Ves – FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou „B“ 8:2 (4:2)

Utkání okresního přeboru Havlíčkobrodska hráno dne 16. 4. 2022 v Dlouhé Vsi.

Rozhodčí: Dočkal Lukáš – Cakl Martin, Švarc Libor. Diváků: 61. ŽK: 1:2 (Janovec a Martin Pajer za LNS).

STŘELCI: 12. Švec Martin, 12. Švec Martin, 20. Neubauer Jan, 31. Hauser Lukáš (vl.), 46. Lukačina Josef, 46. Lukačina Josef, 74. Švec Martin, 77. Lukačina Josef – 32. Prchal Daniel, 42. Císař Erik.

Sestava Ledeč „B“: Berka Jan – Prchal Daniel (79. Vágner Jan), Janovec Martin (76. Steidler Petr), Vladyka Jan, Hauser Lukáš, Šenk Vladimír, Pajer Martin, Horký Vít (79. Holoubek Jan), Smejkal Marian (46. Holoubek Jakub), Turek Martin [K], Císař Erik.

První čtyři jarní kola ledečského Béčka potvrdila podzimní zjištění, a to takové, že v zápasech ledečského Béčka padá nejvíce gólů. Bohužel s výkony je to jako na houpačce – po domácí dardě soupeři následuje výprask od soupeře venku.

Hosté se čtyřmi dorostenci v základní sestavě a se třemi na lavičce náhradníků prohrávali za třicet minut hry 4:0, ale do půlky stačili snížit na přijatelných 4:2. Premiérovou branku v ledečském dresu si připsal brankář Císař, který musel tentokrát nastoupil v poli!!! Bohužel druhá půlka měla pro Ledeč šokující začátek a od vedení 6:2 už nebyla žádná naděje na body z Dlouhé Vsi. V utkání si domácí publikum užilo takové věci, jako například dvě branky v ledečské síti od stejného domácího střelce v průběhu jedné minuty, a toto se stalo hned dvakrát!!! V domácím dresu zkompletovali hattrick hned dva hráči – Švec a nestárnoucí dlouhoveská legenda Josef Lukačina.

Ledeč „B“ i přes potupnou prohru zůstala na 4. místě tabulky. Béčko hraje další zápas v Přibyslavi, souboj s místní rezervou podstoupí v neděli 24.4.2022 od 16:00.